Darmowa dostawa
Pasze Baileys - strona główna

O nas

Rodzinna podstawa

We współczesnym świecie zmiędzynarodowych koncernów, Baileys Horse Feeds jest zupełnym wyjątkiem - od chwili założenia w 1982 roku, pozostaje firmą rodzinną. Dwa pokolenia pracują dla postępu w żywieniu koni w XXI wieku. Tym, co jest szalenie ważne, a dotyczy ludzi powiązanych z marką Baileys, jest fakt, że wielu z nich to koniarze z krwi i kości. Wielu z nich nie tylko jest właścicielami koni, lecz aktywnie uczestniczy w zawodach, wyścigach i hodowli. Oznacza to, że jesteśmy zaznajomieni z utrzymaniem i żywieniem koni w praktyce i wiemy, przed jakimi wyzwaniami stają nasi klienci, stąd znakomicie rozumiemy ich potrzeby.

Nauka i technologia

Fakt, że jesteśmy koniarzami nie oznacza, że nie idziemy z duchem czasu - nasz zespół żywieniowy prowadzony przez Liz Bulbrook BSc (Hons) nieustannie monitoruje wyniki najnowszych badań naukowych w dziedzinie technologii żywności i żywienia koni oraz wdraża odpowiednie ulepszenia do naszych produktów. Od 2006 roku Baileys współpracuje z firmą Progressive Nutrition z Iowa w USA, prowadzoną przez Dona Kappera - czołowego amerykańskiego specjalistę w dziedzinie żywienia koni. Współpraca ta otworzyła dostęp do wielu szeroko zakrojonych badań, które są bazą do wprowadzania innowacji w naszych produktach. Jesteśmy również dumni z parnerstwa z firmą Alltech, której naturalne dodatki paszowe są wspierane przez lata badań i przynoszą wymierne korzyści żywieniowe. Stale inwestujemy w rozwój technologii produkcji, zatem "nauka w służbie Baileys" stoi na naprawdę najwyższym poziomie.

To, co najlepsze dla Twojego konia

Wszystkie składniki, które stosujemy, zostały wybrane dlatego, że uważamy je za najlepsze dla koni - wiele z nich pochodzi z lokalnych upraw, a wszystkie są starannie selekcjonowane pod kątem jakości. Składniki, receptura oraz właściwie dobrane meteody produkcji sprawiają, że worek paszy Baileysa naprawdę różni się od worka paszy każdego innego producenta; strawność jest znakomita, więc Twój koń otrzymuje w miarce więcej, a składniki odżywcze tak zbilansowane, że koń karmiony paszą Baileys ma wspaniałą muskulaturę, lśniącą sierść i doskonale się czuje.

Zawsze przywiązujemy wagę do ustalonych formuł, stąd możemy bez wahania wydrukować na każdym opakowaniu listę wszystkich składników paszy. Nasze wysokie standardy produkcji dotyczą całego jej procesu. Spełniamy wysokie wymagania Universal Feed Assurance Scheme (UFAS), zatem wszystkie produkty są starannie kontrolowane i zgodne z normami obowiązującymi w EU oraz UK, a także przetestowane również pod kątem substancji zabronionych przez Jockey Club oraz przez FEI.

Nie modyfikowane genetycznie

Wszystkie produkty są wytwarzane przy użyciu surowców pochodzących ze zbiorów nie modyfikowanych genetycznie - firma Baileys jest wpisana na listę uznanych producentów nie modyfikowanych genetycznie pasz dla koni. Oznacza to, że do produkcji użyto składników ze zbiorów poddanych rygorystycznemu nadzorowi. Co istotne, surowce nie modyfikowane genetycznie są oddzielane od potencjalnych zmodyfikowanych genetycznie zanieczyszczeń, tj. innych surowców o niepewnym źródle pochodzenia, na wszystkich etapach produkcji - w tym zbioru, przechowywania i transportu

 
Copyright © 2024 Animalia.pl S.C. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści wyłącznie za zgodą.
Kontakt | Regulamin zakupów